O OBIEKCIE

W tej przepięknej, zacisznej miejscowości spółka dysponuje dwoma ośrodkami, które oferują swoim klientom pobyt w drewnianych domkach kempingowych. Kompleks ośrodków może zakwaterować do 230 osób. Na terenie każdego z ośrodków znajduje się świetlica, plac zabaw dla dzieci oraz miejsca parkingowe (niestrzeżone).

Posiadamy zróżnicowany asortyment domków pod względem liczby mieszkańców tj. dwu-, trzy-, czero- i wieloosobowe, każdy z możliwością „przystawki”. Każdy domek posiada łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym (prysznic, umywalka, wc). Każdy domków standardowo wyposażony jest w telewizor, lodówkę, leżaki (2szt.) oraz czajnik i podstawową zastawę stołową. W domkach nie wolno gotować posiłków.

Pierwszy ośrodek przy ul. Spacerowej 22 (wjazd od ul. Nadmorskiej) położony jest na wydmach wśród zacisza leśnego, a więc trudno jest mówić o odległości od morza, gdyż zależy to od położenia domku oraz szerokości plaży.

Na terenie tego ośrodka znajduje się Recepcja oraz stołówka dla obu ośrodków. Ośrodek może przyjąć ok. 150 osób.

Ośrodek posiada świetlicę ze stołem do tenisa oraz sprzęt grający. Na jego terenie znajduje się plac zabaw dla małych dzieci oraz liczne niestrzeżone miejsca parkingowe. Obiekt jest w całości ogrodzony i zamykany na noc (bramy). Każdy z klientów może wypożyczyć grilla.

Klienci obu ośrodków mają tu możliwość skorzystania ze śniadań i obiadów (podawanych w późniejszych godzinach) w iście domowej atmosferze. Drewniane domki zapewniają możliwość wypoczynku w bardzo zróżnicowanej liczbie osób, także osobom z niepełnosprawnością ruchową.

 

Drugi z ośrodków u zbiegu ulic Słonecznej i Bałtyckiej (wjazd od ul. Bałtyckiej) położony jest w centrum miejscowości ok. 200m od pierwszego, na mniej zadrzewionym terenie, ale do zejścia na plażę jest nie więcej niż 200m.

Ośrodek może przyjąć prawie 80 osób. Goście tego ośrodka korzystają z recepcji i żywienia na terenie pierwszego ośrodka. Ośrodek posiada świetlicę ze stołem do tenisa. Na jego terenie znajduje się plac zabaw dla małych dzieci oraz liczne niestrzeżone miejsca parkingowe. Obiekt jest w całości ogrodzony i zamykany na noc (bramy). Każdy z klientów może wypożyczyć grilla.

Drewniane domki zapewniają możliwość wypoczynku w bardzo zróżnicowanej liczbie osób.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS!

6 + 15 =

I Ośrodek Wczasowy SOLAR w PUSTKOWIE

Ośrodek Wczasowy SOLAR w PUSTKOWIE

72-345 Pustkowo, ul. Spacerowa 22
gmina Rewal, powiat gryficki, woj. zachodniopomorskie

I OW Recepcja ul. Spacerowa / Nadmorska
II OW ul. Bałtycka / Słoneczna

tel.: 91 386 44 48
fax: 91 386 44 48

II Ośrodek Wczasowy SOLAR w PUSTKOWIE

Ośrodek Wczasowy SOLAR w PUSTKOWIE

72-345 Pustkowo, ul. Spacerowa 22
gmina Rewal, powiat gryficki, woj. zachodniopomorskie

I OW Recepcja ul. Spacerowa / Nadmorska
II OW ul. Bałtycka / Słoneczna

tel.: 91 386 44 48
fax: 91 386 44 48